Vivo X Fold 3 serisi, OV50H ana kamerasıyla rakiplerine meydan okuyor

Vivo, Mart ayında Çin pazarı için Vivo X Fold 3 serisi katlanabilir telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Bu seride Vivo X Fold 3 ve X Fold 3 Pro olmak üzere iki model bulunacak. Pro modeli üst düzey özelliklere sahip olacakken, standart model daha uygun fiyatlı bir seçenek olarak konumlandırılabilir. Bugün, sızıntı uzmanı Digital Chat Station, Weibo’da paylaştığı bir gönderide, X Fold 3 serisine ait olduğu düşünülen ana kamerayı açıkladı.

DCS’nin paylaşımına göre, ince ve hafif bir yapıya sahip olması beklenen katlanabilir telefon, muhtemelen Vivo X Fold 3 serisi, OmniVision OV50H ana kamerayı ve bir periskop telefoto lensi içerecek. Daha önceki raporlarda, standart Vivo X Fold 3‘ün periskop telefoto kamerayı içermeyeceği belirtilmişti. Bu nedenle, sızdırılan bilgilerin Vivo X Fold 3 ile ilgili olduğu ve diğer sızıntılara göre 64 megapiksel periskop telefoto kamerayı içereceği düşünülüyor.

Vivo X Fold 3 serisi, OV50H ana kamerasıyla rakiplerine meydan okuyor

Vivo, daha önce iQOO 12 ve 12 Pro’da ana kamera olarak OV50H’yi kullanmıştı. X Fold 3 ve X Fold 3 Pro‘nun aynı ana kamerayı paylaşma olasılığı bulunuyor. Bilindiği üzere, Vivo X Fold 3 ve X Fold 3 Pro’nun sırasıyla Snapdragon 8 Gen 2 ve Snapdragon 8 Gen 3 yonga setlerini kullanması bekleniyor. X Fold 3’ün, Pro modelinde bulunacak olan ultrasonik ekran içi parmak izi tarayıcısı ve kablosuz şarj gibi özellikleri içermemesi bekleniyor. X Fold 3’ün yan tarafa monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip olması muhtemel.

Vivo‘nun Mart ayında Çin pazarı için düzenleyeceği lansman etkinliğinde Vivo Pad 3 tabletinin ve Vivo X100s akıllı telefonunun da tanıtılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x